עו״ד רישום קבלנים

ביטול עיקולים והגבלות בהוצאה לפועל ופשיטת רגל

משרדנו מעניק שירות מקצועי ואיכותי המלווה ביחס אישי לכל אדם המעוניין לקבל רישיון קבלן על ידי רישום בפנקס הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון לרבות סיווגים. משרדנו פעול כבר מהרגע הראשון במטרה להשלים את הרישום בדרך היעילה והטובה ביותר על מנת לאפשר לך קבלת רישיון בראש שקט ובכך להגדיל את היקף ההכנסות.


צור קשר >>

מטרתו של רישום הקבלנים הוא לפקח על כך שעבודת הנדסה בנאיות יבצעו על ידי מי שיש לו את ההכשרה המתאימה בהתאם להוראות חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות. החוק קובע כי, עבודות הנדסה בנאיות החורגות בהיקפן הכספי או במהותן המקצועית מן התחום שנקבע בתקנות חייבות להתבצע רק בידי קבלן הרשום בפנקס הקבלנים, אשר קיבל רישיון מאת הרשם.לפיכך, קבלן המבצע עבודות בענף ראשי בהיקף כספי של יותר מ-83,399 ₪ לעבודה או קבלן מבצע עבודות בענף משנה בהיקף כספי של יותר מ-43,583 ₪ חייבים להיות רשומים בפנקס הקבלנים.

רישום הקבלנים מחולק לענפים ראשים ולענפי משנה כאשר בכל ענף קיימים תנאים ספציפיים לצורך קבלת רישיון התואם את הענף המבוקש.כמו כן, על מנת לקבל רישיון ולהירשם בפנקס הקבלנים על המבקש לעמוד בתנאי החוק כגון- ניסיון, הכשרה, היקפי עבודה ועוד.
זכור, רישום בפנקס הקבלנים מהווה אפשרות להגדיל את היקף העבודה וההכנסות ובכך למעשה מהווה גרום הכרחי לצורך התקדמות.

רישום
קבלנים
ענפים
ראשוניים
ענפים
משניים
סיווגים

פגישה עם עורך דין לדיני עבודה ממשרדנו


בפגישה נבחן את נסיבות המקרה ונתאים לך את המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורך, כאשר בסופו תצא/י עם פתרון למיצוי זכויותיך.


בואו נקבע פגישה! >>
הופמן רוז חברת עורכי דין

למה אנחנו?


  מקצועיות

  ליווי מקצועי ואישי ומתן כלים להבראה כלכלית במהלך ולאחר סיום ההליך

  ניסיון רב

  ניסיון עשיר בהסדרי חוב בהיקפים גדולים מול גופים ממשלתיים וחברות גדולות

  מסירות

  צוות עורכי דין מהשורה הראשונה עם ערכים מבית של יושרה חריצות ונאמנות

  סיפורי הצלחה


  ״תודה יניב על הטיפול המסור שנתת לי בתיק, בהתחלה הגעתי חוששת לתהליך , ולא הייתי בטוחה מה יהיה אבל הראת לי שההתעקשות משתלמת , ובזכותך יצאתי מאוד מרוצה , תודה על הליווי והדרך״ רונית גבאי

  ״תודה מעומק הלב לעו"ד יניב חקימוביץ על טיפול מסור ומקצועי ביותר בענייננו. לא יכולנו שלא להתרשם מהאנושיות, האדיבות, היושר, התמיכה והעבודה המקצועית בכל עת שהצטרכנו. מודים לך על הדרך וכמובן על התוצאה יישר כח!״
  גלעד, 16/1/19

  ״תודה על שירות מקצועי וליווי הכי אישי ואכפתי! מומלץ מאוד! כל כך מורגש שהעבודה נעשת מכל הלב וגם כך התוצאות!
  המון תודה, הילה״

   

  השאר פרטים לקביעת
  פגישה עם עורך דין ממשרדנו

  • העדפת התקשרות* חברת עו״ד הופמן רוז מחויבת להגן על פרטיותך ולכבד אותה. מעת לעת, נהיה בקשר עם סיפורים רלוונטיים, מידע ושירותים שעשויים לעניין אותך. תוכל לבטל את המנוי לתקשורת זו בכל עת.