עו״ד דיני עבודה

ביטול עיקולים והגבלות בהוצאה לפועל ופשיטת רגל

אנו בחברת עו״ד הופמן רוז חקימוביץ פועלים במלוא המרץ לעמידה על זכויות הלקוח ומנהלים תביעות בבית הדין האזורי לעבודה – שכר, סוציאליות, פיטורין שלא כדין, שוויון הזדמנויות (אפליה), נשים בהריון, פרילנסרים, הטרדה מינית וצווי מניעה.


צור קשר >>
ניהול תביעות
בבית הדין
האזורי לעבודה
ליווי
בהליכי
שימוע
ליווי
מול
מעסיק
מתן
יעוץ
משפטי
בדיקת
תשלום
זכויות

דיני עבודה הם שונים ומיוחדים בנוף ענפי המשפט בישראל וכוללים מערכת חוקים, פרשנויות ומוסדות ייעודיים וייחודיים. תחום דיני העבודה מבוסס על מגוון רחב של חוקים, הסכמים ופסיקות שנועדו להסדיר את מערך החובות והזכויות בין עובדים ומעסיקים. בין החוקים המהווים בסיס לדיני העבודה בישראל ניתן למנות את חוק הגנת השכר, חוק פיצויי פיטורין, חוק שעות עבודה ומנוחה, חוק דמי מחלה, חוק שוויון הזדמנויות בעבודה וחוק שכר שווה לעובדת ולעובד ועוד. תיקים העוסקים בסוגיות והיבטים של דיני עבודה נידונים בפני בתי הדין לעבודה, אשר מוסמכים לדון באופן ייעודי בתחום דיני העבודה. עורך דין לדיני עבודה מעניק ייעוץ משפטי וליווי ללקוחות, עובדים ומעסיקים, על בסיס ידע מקצועי עשיר, ניסיון והיכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות, הפסיקה הדינאמית והערכאות השונות בתחום דיני עבודה.

תפקידו של עורך דין דיני עבודה

יחסי עובד – מעביד נוטים, לא פעם, להיות מורכבים ובעלי פוטנציאל לחיכוכים ואי הסכמות, בפרט במצבים של פיטורין, הלנת שכר, הטרדה מינית, הפרת הסכמי עבודה וכו׳. בעבודתנו, אנו פוגשים מדי יום מקרים בהם מעסיקים מונעים מעובדיהם את זכויותיהם המעוגנות בחוק. במקרים אלה עורך דין לדיני עבודה הוא הגורם המקצועי שתפקידו לייעץ לעובד וללוות אותו בדרך למיצוי זכויותיו, תוך בחינת כלל האפשרויות והכלים החוקיים העומדים לרשותו. כמו כן, דיני העבודה מחייבים את המעסיק לפעול בכפוף לשורה ארוכה של מגבלות במטרה להגן על זכויות עובדיו, תוך שמירה על האינטרסים של העסק או הארגון. לפיכך, מעסיקים זקוקים לליווי משפטי של עורך דין לדיני עבודה בכדי להבטיח שבהתנהלותם הם שומרים את זכויות העובדים המעוגנות בדין ונמנעים מחשיפה מיותרת לתביעות ותסבוכות משפטיות. 

תחומי העיסוק והשירותים המשפטיים המוצעים במשרדנו:
 • פיצויי פיטורין ופיטורין שלא כדין.
 • חוק עבודת נשים ופיטורי אישה בהריון
 • שוויון הזדמנויות (איסור הפליה).
 • הטרדה מינית במקום עבודה.
 • הלנת שכר.
 • הרעת תנאים.
 • הסכמי עבודה אישיים בין עובד ומעסיק.
 • הפרשה לקופות גמל וביטוח פנסיוני.
 • דמי הבראה ודמי מחלה.
 • הודעה מוקדמת לפיטורים והתפטרות.
 • תאונות עבודה – קצבאות ונכויות.
 • ייצוג משפטי בבתי הדין לעבודה.
 • ליווי משפטי והכוונה למעסיקים בהתנהלות מול עובדים.
ייעוץ וייצוג בתחום דיני עבודה וזכויות עובדים

תחום דיני העבודה הוא תחום דינאמי ומאתגר הדורש אינטגרציה בין ידע משפטי נרחב וניסיון רב בשטח, לצד עדכון מתמיד בתחומי החקיקה, התקנות והפסיקה של בתי הדין לעבודה ובג״צ. לכן, מומלץ להתייעץ עם עורך דין דיני עבודה שזהו עיסוקו המרכזי והוא בעל ניסיון ובקיאות בתחום דיני עבודה. 

אנו, בחברת עו״ד הופמן רוז חקימוביץ, מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי, אישי ואנושי אשר מבוסס על ניסיון רב בתחום דיני העבודה. צוות המשרד ישמח לסייע לכם, עובדים ומעסיקים אשר זקוקים למידע מפורט, בהכוונה וייעוץ בדבר מיצוי זכויות, ליווי הליכים, וכן, ייצוג משפטי בפני בתי הדין לענייני עבודה.

השאר פרטים לקביעת
פגישת יעוץ חינם עם עורך דין


בפגישה נבחן את נסיבות המקרה ונתאים לך את המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורך, כאשר בסופו תצא/י עם פתרון למיצוי זכויותיך.


בואו נקבע פגישה! >>
הופמן רוז חברת עורכי דין

למה אנחנו?


  מקצועיות

  ליווי מקצועי ואישי ומתן כלים להבראה כלכלית במהלך ולאחר סיום ההליך

  ניסיון רב

  ניסיון עשיר בהסדרי חוב בהיקפים גדולים מול גופים ממשלתיים וחברות גדולות

  מסירות

  צוות עורכי דין מהשורה הראשונה עם ערכים מבית של יושרה חריצות ונאמנות

  סיפורי הצלחה


  ״התקשרתי לעו״ד חמיקוביץ והוא עזר לי טלפונית במשך שעה, ובסבלנות והדריך אותי בתהליך הפיטורין. נדהמתי לגלות שיש עורכי דין עם לב ורגישות שכזאת.״
  דיקלה, 21/12/18

  ״תודה מעומק הלב לעו"ד יניב חקימוביץ על טיפול מסור ומקצועי ביותר בענייננו. לא יכולנו שלא להתרשם מהאנושיות, האדיבות, היושר, התמיכה והעבודה המקצועית בכל עת שהצטרכנו. מודים לך על הדרך וכמובן על התוצאה יישר כח!״
  גלעד, 16/1/19

  ״תודה יניב על הטיפול המסור שנתת לי בתיק, בהתחלה הגעתי חוששת לתהליך , ולא הייתי בטוחה מה יהיה אבל הראת לי שההתעקשות משתלמת , ובזכותך יצאתי מאוד מרוצה , תודה על הליווי והדרך״ רונית גבאי

   

  השאר פרטים לקביעת
  פגישת ייעוץ עם עורך דין
  ממשרדנו

  • העדפת התקשרות* חברת עו״ד הופמן רוז מחויבת להגן על פרטיותך ולכבד אותה. מעת לעת, נהיה בקשר עם סיפורים רלוונטיים, מידע ושירותים שעשויים לעניין אותך. תוכל לבטל את המנוי לתקשורת זו בכל עת.